Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Miraclean Technology Ms. Miraclean Technology
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Miraclean Technology Co., Ltd.

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • Leshat SBPP të parafabrikuara jo të endura të IPA
  Leshat SBPP të parafabrikuara jo të endura të IPA
 • Largimi i pluhurit industrial dhe fshirësi i vajit
  Largimi i pluhurit industrial dhe fshirësi i vajit
 • Fshesa jashtëzakonisht thithëse jo të endura M1 & M3
  Fshesa jashtëzakonisht thithëse jo të endura M1 & M3
 • Veshje të bardha poliestër të pëlhura jo të endura 68gsm
  Veshje të bardha poliestër të pëlhura jo të endura 68gsm
 • Veshjet e forta jo të endura M3 pa pluhur
  Veshjet e forta jo të endura M3 pa pluhur
 • Fabrikë të pastër poliestër celulozë blu 68 gsm
  Fabrikë të pastër poliestër celulozë blu 68 gsm
 • Rrotullon poliester celulozë të spunluar jeshil
  Rrotullon poliester celulozë të spunluar jeshil
 • Pastrues i rrotullimit CP jo të endur 34cm x 38cm
  Pastrues i rrotullimit CP jo të endur 34cm x 38cm
 • Pastrues i rrumbullakët i rrotave të bardha jo të endura 25cm x 38cm
  Pastrues i rrumbullakët i rrotave të bardha jo të endura 25cm x 38cm
 • Pastrues i rrotullimit CP jo të endur 25cm x 38cm
  Pastrues i rrotullimit CP jo të endur 25cm x 38cm

ABOUT US

Themeluar në vitin 2003, Teknologjia është një prodhues i specializuar në prodhimin e Produkteve dhe Printerave Cleanroom Cleaning Products. Në mënyrë që të plotësojë ose edhe të tejkalojë standardin e industrisë, impianti është i pajisur plotësisht me sistemin e ujit DI, pajisjet e sterilizimit dhe punëtoritë e pastrimit. Ne jemi duke përdorur pajisjet më të fundit të provës FTIR, IC dhe LPC të cilat operohen nga inxhinierë me përvojë të SC. Të gjitha aspektet kritike të kontrollit të ndotjes janë testuar për NVR, ndotjen ION, thithjen, numrin e grimcave dhe lëndët e nxjerra. Ne prodhuam shtupa Cleanroom të përdorura për Elektronikën, Industrinë dhe Optikën, Paketat e Pastrimit të përdorura për Printerët e Kartave dhe Printerët Termik, dhe Kartat e Pastrimit të përdorura për Pajisjet Financiare që nga fillimi. hapa nga Industria në Mjekësi në Kinë. Si një korporatë profesionale dhe me reputacion, ne kemi një ekip të shkëlqyeshëm menaxherial me përvojë të bollshme dhe vizione ndërkombëtare. Kompania ka kaluar sistemin e cilësisë ISO 9001, ISO 14001 dhe ISO 13485 dhe produktet janë certifikuar nga CE & FDA. Me forcën tonë në R&D, ne jemi në gjendje të sigurojmë produktet më konkurruese për klientët tanë. Ne prodhojmë produkte të etiketave private për shumë klientë, pavarësisht se ku jeni, shërbimi i Miraclean është gjithmonë i disponueshëm.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2009
  It is a Chinese brand established in 2009.
 • 50
  Our Factory Have More Than 50 Employees.
 • 1000
  More Than 1000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim